כל הפתרונות לקידום המכירות
דרושים בבנפיט
משרות ניהוליות
משרות שטח

בנפיט – חברת קד"מ

מאת: מערכת האתר

אחד האתגרים הגדולים של כל חברת קד"מ הינו טיפול במותג, אשר מבחינה תדמיתית לא ממוצב במקום בו היה רוצה להיות ולחזק את ערכו בעיקר ע"י ביצוע פעילויות חווייתיות מגוונות.

 

אחד מאתגרי חברת הקד"מ הוא חיבור הלקוח הפוטנציאלי למותג בעיקר ע"י חיזוק ערכי המותג וחיזוק תדמיתו. ניתן לחזק את המותג ע"י קיום פעילויות שיווקיות בלתי קונבנציונאליות, כאלו שיעוררו שינוי חיובי, מהותי ורגשי בתפיסת אהדתו של המותג ומוצריו.

פעילות קד"מ תדמיתית בשטח כפעולת חיזוק המותג, מבוצעת לרוב ע"י דיילים/ות או אנשי/נשות מכירה שתפקידם לגרום ללקוחות להזדהות עם המותג ולעורר את מודעותו.

 

אנו יכולים למדוד את מספר האנשים שנחשפו לפעילות קד"מ. אנו יכולים לשלב סקרים ושאלות מכוונות מטרה על המותג, קופונים ממוספרים ומבצעים אשר יתנו לנו, חברת הקד"מ, נתוני חשיפה ותפיסת איכות והמודעות למותג.

 

בעולם של שיווק תחרותי, קידום מכירות הוא אחד ממרכיבי השיווק החשובים ביותר. כשאנו נוקטים בפעולה יזומה של קידום מכירות, אנו עושים זאת במטרה להגברת המודעות והחשיפה וכתוצאה מכך גורמים להגדלת המכירות. 

 

חברת בנפיט הינה חברת קד"מ מהגדולות כיום בשוק ופועלת זה למעלה מעשור. אנו מאמינים שחברת קד"מ איכותית נמדדת לא רק בתרומתה לתדמיתו של המותג, אלא גם ביכולת להניע לקוחות פוטנציאלים לשנות תפיסות לגבי המותג ואף חשוב מכך, לצרוך אותו. לחברת קד"מ ישנה השפעה גדולה וחשובה בכל הנוגע לעמידה ביעדי מודעות וביעדי המכירות.

מטה בנפיט
לח"י 27, בניין מטלון, קומה 4, אזה"ת בני ברק
צור איתנו קשר
מעוניין לדבר איתנו?שלח לנו את פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם
הצוות שלנו
הכר את הצוות שעומד
מאחורי בנפיט
דרושים
הצטרף למשפחת בנפיט

בנפיט - חברת קידום המכירות מהגדולות בישראל, מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי, מקיף ויצירתי. כל פעילותיה של בנפיט ממוקדות מטרה: להשיג את יעדי המכירות של הלקוח ומעבר.

קידום אתרים        ריצ'קיד בניית אתרים