גיוס אנשי מכירות: כך תהפכו לאנשי מכירות מקצועיים

בעולם העסקים תמיד תהיה דרישה לאנשי מכירות טובים ולכן הבחירה בתחום המכירות הוא המסלול הישיר והנכון לקריירה וקידום.

דרושים אנשי מכירות

כאשר מגייסים אנשי מכירות, הם נדרשים, על בסיס קבוע, להפגין שליטה במוצר אותו הם מוכרים. חשוב להבין היטב את התועלות, להכיר את המתחרים ולזהות את הלקוחות הפוטנציאלים. כאיש מכירות, חשוב כי תהיה קשוב ללקוח, לצרכים שלו, בעל גישה חיובית, סבלנית, מצויד בביטחון עצמי גבוה ואמונה במוצר אותו אתה משווק.

הנה כמה עצות וטיפים לתהליך מכירה נכון ומוצלח:

  1. חשוב שתכיר לעומק את המוצר אותו אתה מוכר: מהם יתרונותיו, מהם חסרונותיו, מדוע הוא כל כך חשוב עבור הלקוח שלך, מה הן התועלות עבור הלקוח וכדומה.
  2. הכר את מתחריך: דע אילו שירותים הם מספקים, מה המחירים, מה היתרונות של המוצר או השירות אותו אתה מציע על פניהם של מתחריך.
  3. הכר את הלקוח: זהה מי הלקוח שעומד מולך. השתמש במילים שאינן עממיות מצד אחד אך אינן מתנשאות מצד שני.
  4. הכן את כל המידע שאתה צריך לפני תהליך המכירה, ודע אותו באופן מלא ויסודי. שאלה שנותרת לא פתורה בתוך תהליך מכירות, תוריד משמעותית את הסיכוי שלך לשכנע את הלקוח הפוטנציאלי. ככל שאתה, כאיש מכירות, תגיע מוכן, עם ארגז כלים משובח, כך תוכל להצליח ולמכור הרבה יותר.
  5. למד את ההתנגדויות שאתה עלול לשמוע מהלקוח. פעמים רבות, כאיש מכירות, אתה עלול לשמוע את המשפטים : "יקר לי", "אני צריך לחשוב על זה", "בחברה ההיא מציעים לי..", היה מוכן עם תשובה מראש, רשום לעצמך את כלל ההתנגדויות האופציונאליות ואת התשובות המתאימות. הבן כי ההתנגדות של הלקוח אינה אישית כלפיך, היה מקצוען.
  6. גיוס אנשי מכירות, המסלול החיובי – למד את המגויס להמנע ממילים שליליות, לחשוב כיצד הוא יכול לתרום עבור הלקוח, הובל אותו במסלול החיובי. שאל אותו את השאלות הנכונות, תן לו הכוונה ולבסוף הוא יבין כי המוצר אותו הוא מוכר, הוא בדיוק המוצר שהלקוח זקוק לו.
  7. תכונות האופי של איש המכירות: אסרטיביות, כושר ביטוי, יצירתיות ויחסי אנוש, אלו הן תכונות אופי המוטבעות בבסיסו של איש המכירות, אלו, בנוסף למקצועיות ויכולת למידה מהירה, יהפכו אותך לאיש מכירות מקצועי ואיכותי.

חשוב, כי אתה כאיש מכירות, תכיר היטב את המוצר, תאמין בו ובתועלות שלו. הכר את הלקוח שעומד מולך, היה נעים, יצירתי, הובל אותו במסלול "החיובי", היה מוכן עם תשובות מקצועיות וכמובן, ברק בעיניים להצלחה.

אנחנו בבנפיט חברת קד"מ מעניקים לך את כל הידע שדרוש לך כדי שתוכל להתמקצע. בואו לעבוד איתנו לפיתוח קריירה בתחום המכירות.