אודות

קבוצת בנפיט, מחוללת מכירות 

קבוצת בנפיט, בעלת ותק של 20 שנה בשוק השיווק, הקמעונות וקידום המכירות, מתמחה בשני ערוצים עיקריים:

Benefit sales: הקמה ותפעול של מערכי מכירות רחבי היקף בנקודות מכירה של חברות עסקיות גדולות. בנפיט מפעילה מערכי מכירות הכוללים למעלה מ-400 עובדים בפריסה ארצית. הניסיון שלנו מאפשר כניסה עמוקה לפעילות המכירות של הארגון, והשתלבות בה לאורך שנים ארוכות, במטרה למקסם את ההכנסות של החברה במגע שלה עם הצרכנים.

לצפייה בפרוייקטי המכירות הנבחרים של קבוצת בנפיט

Benefit Trade העוסקת בבניית והתקנת עזרי שיווק ומכירה בנקודות המכירה (רשתות השיווק) ברחבי הארץ לצורך העצמת המכירות של לקוחותינו.

הרקע שלנו בשיווק ומכירות וההיכרות העמוקה שלנו עם הצרכן בהגעתו לרשתות המזון והפארם, מאפשרים לנו להקים קמפייינים ייחודיים עבור לקוחותינו בנקודות המכירה.

לצפייה בקטלוג המוצרים שלנו ברשתות השיווק והפארם

השילוב של אסטרטגיה מקצועית, רעיונות מקוריים ומערך מכירות חזק הוא שמעניק ללקוחות החברה תוצאות מנצחות הבאות לידי ביטוי במכירות.

בנפיט, חברת קידום המכירות מהגדולות בישראל, מלווה מזה כעשרים שנה את החברות הגדולות במשק, בפרוייקטי מכירות רחבי היקף: הניסיון שלנו בשילוב אנשי המכירות במטרה להגביר את המכירות בעבור הלקוח, הוא שהופך את החברה לייחודית בנוף הקמעונות והעסקים הישראלי.

חברת בנפיט הינה בבעלותו  של שלומי דאובר המשמש כמנכ"ל בפועל.

בואו לעבוד איתנו  לבנפיט מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחותיה הכוללות ליווי מקצועי מקיף לאורך זמן. בואו להיות חלק מהפעילות שלנו עם החברות הגדולות במשק.